Design

Mandarino Design Group.

jako grupa nadal powstaje. Projektujemy oraz wykonujemy przedmioty codziennego użytku z naciskiem na funkcjonalność. W tej chwili pokazujemy realizacje które już są za nami lub rzeczy które nam się podobają oraz nas inspirują. Na bieżąca będziemy Was informować co u nas słychać w zakładce „co nowego”. Będziemy również na bieżąco aktualizować nasze portfolio.

„Dlaczego my?”

Wiele firm obecnych na rynku próbuje Państwu podsunąć odpowiedź na to właśnie pytanie, argumentując i podając powody, dla których klient powinien wybrać właśnie ich firmę do realizacji konkretnego zlecenia. Celem, którym przed sobą postawiliśmy nie jest usilne przekonywanie Państwa do tego, iż jesteśmy najlepszym wyborem spośród wszystkich. Poprzez zaprezentowanie naszego wieloletniego dorobku oraz filozofii firmy pragniemy skłonić Państwa do refleksji: czy aby nasza firma nie jest odpowiedzią na Państwa potrzeby? Pomimo tego, iż MANDARINO jako brand dopiero powstaje mamy za sobą bogatą w dorobek przeszłość. Od lat kolekcjonujemy doświadczenia oraz kontakty z ludźmi, które pozwalają nam stale poszerzać nasze horyzonty i doprowadziły nas do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Podczas pracy z klientem staramy się przede wszystkim sprostać jego wymaganiom, słuchać potrzeb, sugerując jednocześnie najlepsze rozwiązania. Naszą domeną jest precyzja, a każde zlecenie poprzedza sumienne przygotowanie do podejmowanego tematu. Nie tolerujemy bylejakości – nasz finalny produkt zawsze musi być wykonany starannie i być satysfakcjonujący zarówno dla nas jak i dla klienta, aby cieszył przez długi czas . Zawsze przed ostateczną prezentacją i realizacją projektu zasięgamy wielu opinii. Takie działanie pozwala nam poznawać różne perspektywy, dzięki wielu punktom widzenia możemy wprowadzać rozwiązania i zmiany tworząc ostatecznie produkt dopracowany pod względem technicznym i wizualnym, ale przede wszystkim funkcjonalnym. Nasza grupa zrzesza osoby z różnych światów, co można uznać za atut. Dzięki różnorodnym doświadczeniom i ich wymianie pomiędzy sobą możemy tworzyć przedmioty niezwyczajne, inne niż ogólnodostępne na rynku. W obecnych czasach masowa produkcja bez wątpienia ułatwia dostęp do wielu usług i przedmiotów, jednakże my tworzymy rozwiązania, które będą dopasowane tylko dla Państwa indywidualnej potrzeby. Projektowanie oraz tworzenie własnego produktu od przysłowiowego „zera” przynoszą wiele satysfakcji, którą my chcemy podzielić się z Państwem jako owoc współpracy. Jeżeli chociaż w niewielkim stopniu rozbudziliśmy Państwa ciekawość oraz poczucie, że warto rozpocząć współpracę z nami zapraszamy do kontaktu. Z całą pewnością znajdziemy rozwiązania, które będą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Klienci: 

Biurko „Grand design”

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – SKLEP

Lampka biurkowa inspirowana starą studnią.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – Co nowego

Lewitujący stół

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – SKLEP

Lewitujące biurko

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – SKLEP

Lampy z butelek po winie przywiezionych z Włoch.

Lampa loft ze stali i sznura

Lampa o przekroju 1,6m i obwodzie ponad 5 metrów. Jej wysokość to 2,6m. Na jej wykonanie zużyliśmy ponad 80 metrów sznura. Wszystkie kable pochowane wewnątrz. Lampa w całości wykonana ręcznie.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – Co nowego

Biurko z inspiracji Jean-François Gomrée

 

Taboret – drabinka

Powstał dla damy o niewysokim wzroście.

Kolekcja „MAGNOLIA”

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – SKLEP

Kilka odpowiednich desek, stare odrestaurowane szafki ubraniowe i coś jest na poczatek.

Może coś z czego możesz wykonać mebel jest blisko Ciebie.

Skrzynki po owocach, gałąź i trochę farby.

Stolik szafka nocna w stylu skandynawskim.

Balustrada w Klubie muzycznym

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki Marka

Brama

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki Marka

Stolik kawowy – nerka

 

Plafony łazienkowe z mozaiką szklaną dopełniającą swoim wyglądem całość naszej łazienki.

Możliwość adaptacji lampy do Twojej łazienki.

Co nowego

Lampa łazienkowa z lustra na lustro

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia zakładki – Co nowego

ShareTw.Fb.Pin.
...
Back
Cart Your cart 0

Brak produktów w koszyku.

Total0,00 
Checkout
Empty

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!